Firmaya özel programlama

İş Uygulamalarınızı Uyarlayın

Her işletme ana hatları ile birbirine benzer fonksiyonlara sahip olsa da özelinde çok önemli farklılıklar içerir. Bu nedenle fabrikasyon (paket) olarak üretilen yazılımlar çoğunlukla ana hatlara dikkat edilerek hazırlanırlar. Bu özel iş süreçlerinin paket programa uyarlanabilmesi için özellikle ERP yazılımları çeşitli geliştirme araçları sunarlar. Bu araçları kullanmaya yetkili olan yazılım üreticileri işletmelerin bu özel süreçlerine göre uyarlama yaparak paket yazılımdan en üst düzey verimin alınmasına yardımcı olurlar. Kilimsoft Logo ve Netsis uygulamalarında , uyarlama araçlarını kullanarak geliştirme yapmaya yetkilidir. (Logo Windows Çözüm ortağı – Logo Java Çözüm ortağı)

ERP Paketi olmayan uygulamalar için ise paket üreten firmaların genellikle hiç geliştirme aracı yokdur. Bu tarz uygulamalar daha çok küçük işletmeler tarafından kullanılır. Ancak işletme küçükde olsa paket yazılıma ek çözümler geliştirilmesi gerekebilir. Kilimsoft Logo GO ve Netsis Entegre ürünlerine özel çözümler üretir.

Günümüzde , farklı platformlarda farklı uygulamalar tarafından veriler saklanıyor. Bu verilerin birleştirilmesi , farklı bir platforma aktarılması , kullanışlı bir rapora dönüştürülmesi Kilimsoft’ un tecrübeli olduğu bir iştir. Yeni bir pakete geçiyorsanız ve eski uygulamanızda ki verileri yeni uygulamanıza aktarmak istiyorsanız bizi arayın.