Windows Çözümleri

Windows için Esnek ve Kullanışlı Özel Uygulamalar

Dünyanın en yaygın kullanılan uygulamaları Microsoft Windows üzerinde çalışıyor. Bugün tüm dünyada milyarlarca Microsoft kullanıcısı var. Kullanıcısı çok olan bu işletim sistemi için , çözüm üreten bir çok yazılım geliştirici çözüm ortağı firma var.

Kilimsoft Bilgi İşlem sistemleri on yıldan fazla süredir Microsoft işletim sistemleri üzerinde işletmelerin ticari faaliyetleri için yazılım geliştiriyor. Türkiye’ nin en büyük ticari program üreticisi Logo uygulamalarına entegre çözümler üreten Kilimsoft , Logo Windows çözüm ortağıdır.

Geliştirdiğimiz uygulamalar Logo Kobi ürünleri (Go Plus , GO3 , Netsis Entegre) ve ERP (Tiger,  Netsis Enterprise) ürünleri ile çalışmaktadır.

Son yıllarda farklı platformlardan XML ve Web Servis ‘leri üzerinden Logo uygulamalarına veri entegrasyonu yapıyoruz. Bu konuda halen devam eden en büyük projemiz Turkcell Pruva Entegrasyon projesidir.

En son sonlanmış olan Lexmark Projesi tüm dünya ile aynı anda Türkiye‘de başarıyla sonlandırılmıştır.

Logo Tiger Enterprise uygulamalarında firmanız için uyarlama çözümleri üretiyoruz. Ürettiğimiz çözümler ile Türkiye’nin en güçlü yazılımını firmanızın özel iş süreçlerine en uygun yazılıma dönüştürüyoruz. Bunu yapmak için gerekli olan tüm sertifikasyona ve ekibe sahibiz.

Kilimsoft Logo Windows ve Logo Java çözüm ortağıdır.

kilim-logo-windows-java