Kilimsoft Hakkında

Kısaca

Türkiye ‘de Kilimsoft 2007 yılında kuruldu. Amacımız kurumların iş süreçlerini analiz ederek doğru yazılım çözümlerini üretmek , farklı platformlarda çalışan uygulamaları en yeni ve en güvenilir teknolojileri kullanarak entegre ederek verimliliği arttırmak.

Türkiye’ nin en büyük kurumları ile iş ortaklığı yapan Kilimsoft , teknolojinin sunduğu olanakları kullanıcılarının iş verimliliğini arttırmalarına hizmet edecek şekilde kullanarak özel yazılım çözümleri üretiyor.

Türkiye’nin en büyük yerli yazılım üretici LOGO ve NETSİS Windows çözüm ortağıyız. Yüzbinlerce kullanıcısı olan Logo ve Netsis ürünleri ile farklı platformlarda çalışan uygulamalar arasında entegrasyon sağlıyoruz. Logo ve Netsis ile bağlantılı çalışan uygulamalar geliştirerek paket programların işletmenizin iş süreçlerine göre uyarlanmasına hizmet ediyoruz.

Vizyonumuz

Gelişen Türkiye’ nin işletmelerine en yeni yazılım teknolojilerini üreten ve kullandıran , arge faaliyetlerini ön planda tutarak alanında sürekli lider olan kurumsal bir yazılım firması olacağız. Teknolojinin güçlü üreticileri ile sürekli iş ortaklıkları geliştireceğiz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin , iş ortaklarımızın ve çalışanlarımızın memnuniyetini sürekli üst düzeyde tutarak toplam kalite hedeflerine ulaşmak en önemli görevimizdir. Ancak bir bütün olarak memnuniyet oluşturabildiğimiz de gerçek kaliteye ulaşabileceğimize inanıyoruz. Bunun için her zaman çalışacağız.