Kilimsoft Üyelik Sözleşmesi

 1 – Şartların Kabulü : Kilimsoft sitesine girmekle Kilimsoft kullanım şartlarını kabul etmiş sayılırsınız.

2 – Kilimsoft’ta ücretli ve ücretsiz hizmetler vardır. Ücretsiz hizmetleri ücretli hale, ücretli hizmetleri de ücretsiz hale getirme hakkımız saklıdır. Hizmetlerin bir kısmının veya tamamının geçici veya devamlı olarak kaldırılması hakkı saklıdır.

3 – Sitemiz üzerinden yapılan destek dokümanları , videolar sadece Kilimsoft’ un yazılımlarını desteklemek amacı ile yayınlanmaktadır. İlgili destek doküman ve videolarının kaldırılması veya yerine yenilerinin eklenmesi Kilimsoft tarafından yapılır. Kilimsoft destek sitesi karşılaştığınız tüm sorunların çözümlenmesi konusunda tam olarak yardımcı olamayabilir.  

4 – Bilgileriniz : Bilgileriniz; kayıt sırasında Kilimsoft’a  girdiğiniz veri, metin, fotoğraf, grafik vb. den oluşur. Bilgilerinizin sorumluluğu size aittir, biz bilgilerin online dağıtımında rol oynarız. Kilimsoft’a veya diğer kullanıcılara herhangi bir zarar veya yük getirdiğine inandığı takdirde Kilimsoft bilgilerinizi tamamen veya kısmen yayından kaldırabilir.
4.1 – Kayıt Şartları: Kilimsoft’ a kaydolmanız halinde

a) Kayıt formunu doldururken şahsınız ve firmanız hakkında doğru, kesin, güncel bilgiler vereceğinizi, 
b) Üye bilgilerinizi doğru ve güncel tutacağınızı kabul etmiş olursunuz. Kilimsoft, bilgilerinizin eksik/yanlış olduğunu tespit ederse kaydınızı silebilir. Eğer bir firmayı/kurumu temsilen üye oluyorsanız bu metin, temsil ettiğiniz firma/kurumu bağlamaktadır. 

4.2 – Kullanıcı Adı ve Şifre : Kayıt sırasında size bir kullanıcı adı ve şifre verilmektedir. Kayıt işlemi tamamlanınca 

a) Bu kullanıcı adı ve şifrenin sizin izniniz olmaksızın kullanılması durumunda Kilimsoft’u uyarmak, 
b) Siteyi ziyaret ettikten sonra browserı kapayarak siteden çıkmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu paragraftaki maddelere uyulmamasından ötürü kaybedilen veya değiştirilen bilgiden Kilimsoft sorumlu değildir.