Logo Netsis Destek Hizmetleri

Logo Netsis Destek Hizmetleri

UZMAN DESTEK PERSONELİ

LOGO – NETSIS Uygulamalarında İleri seviye sistem destek ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere size özel Uzman Destek Personeli hizmetimizden yararlanın.


 

  • Bünyenizde program destek uzmanı çalıştırmanız gerek kalmaz.
  • Profesyonel raporlama ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.
  • Hizmetin kalitesi ve süresi hakkında kesin bir bilginiz olur.
  • Programlarınızı işletmenize en uygun şekilde optimize edebilirsiniz.

Kilimsoft Destek sistemi ile uzman personele hızlı ulaşın , taleplerinizi her an izleyin ;

Her kullanıcı ihtiyaç duyduğu anda destek yazılımı üzerinden kolaylıkla bir çağrı mesajı oluşturur. Oluşturulan her çağrı mesajı için sistem benzersiz bir numara oluşturup kullanıcıya SMS bilgisi gönderir. Uzman destek personeli açılan destek çağrısını 30 dk. içerisinde işleme alır. İhtiyacınız tam olarak karşılandığında açılan çağrı sizin onayınız ile kapatılır. Çağrı kapatıldıktan hemen sonra kapatma mesajı kullanıcıya sistem tarafından otomatik olarak gönderilir. Tüm destek talepleri kayıt altında tutulduğundan izlenmesi ve raporlanması kolaylaşır.

Logo Netsis güncel sürümlerini ve sözleşme sürelerini biz takip ediyoruz ;

LOGO – NETSİS uygulamalarının güncel sürümlerini biz takip ediyoruz, yüklemelerini yapıyoruz. Güncel sürümler hakkında otomatik olarak kullanıcıları e-posta mesajları ile bilgilendiriyoruz. Yazılım güncelleme için gerekli olan sözleşme sürelerinizi takip ediyoruz. Süre bitimine az bir zaman kaldığında otomatik olarak bilgilendiriyoruz.

Veritabanı yedeklerinizi biz alalım , artık veri yedeklemeyi düşünmeyin ;

Kuşkusuz işletmenizin en önemli değerlerinden biri sahip olduğunuz verilerdir. Bu verilerin korunması ve düzenli olarak yedeklenmesi işlemlerini biz yapıyoruz. Hatta yedek dosyalarının otomatik olarak işletme dışında bir ortamda saklanmasını da sağlıyoruz.

Logo – Netsis uygulamanız ile farklı uygulamaları entegre ediyoruz ;
Çoğu zaman işletmeleri farklı fonksiyonlarını farklı uygulamalar ile çözümleme yoluna gidebilir ve bu efektif bir çözüm olabilir. Üretim sürecinde veya Satış sürecinde farklı uygulamalar ile çalışırken finans, muhasebe , stok vb.. işlevlerde farklı uygulamalar tercih edilebilir. Bütün farklı çözümleri birbiri ile konuşturup ortak veriler elde edilebilir. Kilimsoft uzman yazılım ekibi ile iş süreçlerinizi çok daha verimli bir şekilde izleyebilirsiniz.

e-Dönüşüm süreçlerinde üst düzey destek hizmetleri

e-Dönüşüm süreçlerinde en üst düzey destek ve danışmanlık hizmetlerinin sağlanabilmesi için Kilimsoft bünyesinde mali danışmanlar görev alıyor. E-Fatura ve E-Arşiv entegrasyonunda Logo Elektronik A.Ş. ile yaptığımız iş ortaklığı ile çevrimiçi çözümler sunuyoruz.

e-Dönüşüm sürecinde yaşanacak tüm sorunlara anında müdahale eden destek ekibi , mevzuat ve muhasebe süreçlerine uyarlanması konusunda danışmanlık veren mali danışmanlardan oluşan uzman personel ve yazılım geliştirme ekibimiz ile hizmetinizdeyiz. İhtiyaçlarınızı  ve sorunlarınızı en doğru şekilde analiz edip en verimli çözümleri geliştiriyoruz.

LOGO – NETSİS SERTİFİKALI ÇÖZÜM ORTAĞIYIZ.

Logo kullanıcılarına yönelik destek ve eğitim hizmetleri, Her biri yeterlilik sertifikalarına sahip Kilimsoft uzman personeli tarafından sağlanmaktadır. Kullanıcıların bilgi altyapılarında meydana gelen sorun ve ihtiyaçlara anında çözüm geliştirmek amacıyla sunulan bu hizmetler, Proje Danışmanlığı, Kullanıcı Eğitimleri, Uzak Bağlantı,  Tele-Destek, Veri Bakımı ile Network ve Veritabanı Danışmanlığı olmak üzere geniş bir yelpazede uygulanmaktadır.

İşletmenizin ihtiyaçlarına göre fiyatlandırılan ekonomik yıllık destek hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen 0216 370 73 79 nolu telefon ile müşteri hizmetlerimizi arayın.

Önemli bilgi : Kilimsoft destek sözleşmelerinde saat veya çağrı süresi kısıtlamaları yapmaz.


kilim-logo-windows-java